مقالات مفید

شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند

شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند

شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند

شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند موضوع مقاله فوق می باشد که توسط گروه مهندسی ایران گواه مکتوب شده. شرکت هایی که در زمینه خدمات کاپیوتر، سخت افزار، نرم افزار، برنامه نویسی و شبکه های مخابراتی فعالیت دارند برای حضور در مناقصه و یا اخذ گوهینامه تایید صلاحیت ایمنی نیاز به ارائه رتبه انفورماتیک دارند.

در مورد اخذ گواهینامه رتبه انفورماتیک همچنین شرایط و مدارک اخذ رتبه انفورماتیک در سایت WWW.SYSTEMFARTAK.COM  مقالات بیشماری مکتوب شده که متقاضیان جهت کسب اطلاعات دقیق تر می توانند به سایت مراجعه نمایند و در قسمت سرچ کلمه کلیدی رتبه انفورماتیک را سرچ نمایند تا مقالات را مشاهده نمایند.

سوالات بیشماری برای متقاضیان به وجود می آید که زمینه فعالیت شرکت چه باید باشد تا بتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند یا اینکه چه شرکت هایی میتوانند رتبه انفورماتیک اخذ نمایند. لطفا به ادامه مقاله توجه فرمایید.

چه شرکت هایی میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند:

شرکت ها و موسساتی که دارای اساسنامه ثبتی در سازمان ثبت شرکت ها باشند و دارای شرکت و لیست بیمه مورد تایید تامین اجتماعی باشند می توانند اقدام کنند برای اخذ رتبه انفورماتیک. آئین نامه اخذرتبه انفورماتیک توسط شورای عالی انفورماتیک اعلام شده و سازمان برنامه و بودجه اقدام به صدور رتبه انفورماتیک برای شرکت های متقاضی بین گروه رتبه 7 انفورماتیک الی رتبه 1 انفورماتیک می نماید.

مسلما شرکت هایی که دارای رتبه 1 انفورماتیک یا بین رتبه 1 الی 3 انفورماتیک هستند از لحاظ ساختار مالی و اداری می توانند در مناقصات با مبلغ ریالی بیشتری شرکت نمایند. بنابراین شرکت ها تلاش می کنند تا بتوانند رتبه انفورماتیک خود را ارتقاء ببخشند.

برای ارتقاء رتبه انفورماتیک لیست بیمه، پرداخت حقوق و دستمزد، مدارک تحصیلی و سوابق بیمه کارشناسان امتیازآور شرکت، قرارداد های منعقد شده و سود مشمول مالیات اعلام شده در اظهار نامه مالیاتی بسیار حائز اهمیت است.

زمینه فعالیت شرکت ها جهت اخذ رتبه انفورماتیک:

موضوع مهم برای متقاضیان اخذ رتبه انفورماتیک زمینه فعالیت شرکت ها در اساسنامه ثبتی می باشد. معمول متقاضیان زمانی که درخواست خود را برای ساجات ارسال می کنند به دلیل مغایرت موضوع اساسنامه، درخواست اخذ رتبه انفورماتیک رد می شود. موضوع فوق برای شرکت هایی که اولین بار هست می خواهند اقدام کنند برای گرفتن رتبه انفورماتیک حاد تر است.

لذا مجموعه ایران گواه موضوع رسمی شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند را به شرح ذیل اعلام می کند.

انجام امور انفورماتیکی شامل طراحی و تولید و ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای رایانه ای اعم از سفارش مشتری و بسته های نرم افزاری و واردات و پشتیبانی نرم افزارهای رایانه ای خارجی و فعالیت در زمینه سیستم های ویژه رایانه ای نظیر اتوماسیون صنعتی و کارت های هوشمند و مشاوره و نظارت بر اجرای پروژه های انفورماتیکی و همچنین اجرای پروژه های انفورماتیکی و فعالیت در زمینه شبکه های رایانه ای و امنیت شبکه و شبکه های مخابراتی و شبکه های رایانه ای اطلاع رسانی نظیر اینترنت و خرید و فروش و واردات و صادرات تجهیزات رایانه ای و دستگاه های جانبی رایانه و قطعات و ملزومات رایانه و ارائه خدمات پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری رایانه و ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزاری رایانه ای و آموزش و پژوهش در زمینه موضوع فعالیت شرکت و اخذ وام و تسهیلات و اعتبار از بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری و انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی و اخذ و اعطای نمایندگی و ایجاد شعب در سراسر کشور و شرکت در مناقصات و مزایدات در زمینه موضوع فعالیت شرکت.

توضیحات بیشتر:

جهت کسب اطلاعات بیشتر بابت اینکه چه شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند با مرکز ارتباط برقرار نمایید.

بیشتر بخوانیم:

اخذ گواهینامه ایزو

برچسب ها: شرکت هایی که میتوانند رتبه انفورماتیک بگیرند، نام شرکت هایی که رتبه 1 انفورماتیک دارند، مشخصات شرکت هایی که دارای رتبه انفورماتیک هستند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شرکتهایی که از ایران گواه گواهینامه گرفته اند