مقالات مفید

گواهینامه استاندارد ایزو برای سالن های آرایشی

گواهینامه استاندارد ایزو برای سالن های آرایشی

گواهینامه استاندارد ایزو برای سالن های آرایشی، سالن آرایش، آموزشگاه آرایشگاه، سالن زیبایی، سالن آرایش و پیرایش، تبلیغات سالن های ارایشگاهی، جذب مشتری برای سالن آرایش، گواهینامه ایزو سالن آرایش، گوهی نامه ایزو آرایشگاه، گواهی نامه استاندارد آرایشگاه، گواهی نامه ایزو برای آرایشگاه تماما کلمات کلیدی می باشد که مدیران آرایشگاه ها برای اخذ گواهینامه ایزو در موتور جستجوگر گوگل سرچ می کنند.

سالن های آرایشگاهی جهت جذب مشتری بیشتر و برای اینکه الزامات استاندارد بین المللی را رعایت کنند، اقدام به اخذ گواهینامه ایزو می کنند. با توجه به بیماری همه گیر کرونا ویروس (covid-19) سالن های آرایشگاهی سعی داشته به بهترین وجه مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانند اطمینان خاطر به مشتریان خود بدهند که، در فضای ایمن امور مربوط به مشتریان خود را انجام میدهند.

گواهینامه استاندارد ایزو برای سالن های آرایشی

سالن های آرایشگاهی، دوران بیماری کرونا ویروس:

گواهینامه استاندارد ایزو برای سالن های آرایشی، متصدیان و مدیران سالن های آرایشگاهی جهت جذب مشتری با توجه به بیماری کرونا ویروس به مشکلات عدیده ای برخورد کرده اند. بیماری همگیر کرونا باعث شده بسیاری از مشاغل تعطیل یا به صورت اینترنتی فعالیت کنند، منتها سالن های آرایشگاهی بلحاظ کار فیزیکی نمی توانند به صورت اینترنتی فعال باشند. لذا پیاده سازی الزامات استاندارد جهت پاکسازی محیط همچنین مسائل بهداشتی محیط می تواند در جذب مشتری بسیار مهم باشد.

چالش تمامی مشاغل به ویژه آرایشگران این هست که مشتریان از اینکه دچار بیماری کرونا شوند سعی می کنند کمتر در فضاهای بسته ورود پیدا کنند. سالن های رایشی با توجه به حضور مداوم مشتریان از رفت و آمد شدیدی برخوردارد است که می تواند باعث شیوع بیماری کرونا ویروس شود.

بنابراین برای مدیران سالن های آرایشی بسیار مهم است که بتوانند مسائل ایمنی و بهداشتی را به درستی رعایت کنند تا بتوانند در مورد ایمن بودن محیط به مشتریان خود اطمینان خاطر دهند. لذا پیاده سازی و رعایت الزامات استاندارد ایزو می تواند سبب اطمینان خاطر مشتریان از ورود به سالن آرایشگاه باشد.

حال سوال اینجاست که سالن آرایشگاه باید چه گواهینامه ایزو یی داشته باشد.

گواهینامه ایزو برای سالن های آرایشی:

ISO 9001 استاندارد سیستم مدیریت کیفیت به نوعی مرجع تمامی استاندارد های تدوین شده توسط سازمان بین المللی ISO می باشد. در حقیقت چنانچه مجموعه ای بخواهد ادعا کند که الزامات استاندارد را رعایت می کند باید حتما الزامات سیستم مدیریت کیفیت را رعایت نماید. سالن های آرایشی بهداشتی نیز می توانند الزامات سیستم مدیریت کیفیت را در مجموعه خود پیاده سازی و اقدام به اخذ گواهینامه ایزو 9001 نمایند.

گواهی نامه HSE مسائل ایمنی و بهداشت محیط کار را بیان و مشخص می کند. مهمترین گواهی نامه برای سالن های آرایشی بهداشتی به جهت اینکه نشان دهند مسائل ایمنی و بهداشت را رعایت می کنند پیاده سازی و استقرار الزامات HSE می باشد. متقاضیان می توانند گواهینامه ISO 45001  را به عنوان استاندارد سازمان ایزو که مربوط به ایمنی و بهداشت محیط سازمانی است نیز اخذ نمایند.

گواهینامه ایزو 10002 استاندارد رضایت مندی مشتریان یا ارتباط با مشتریان جزو گواهینامه های ایزو مهم برای مشاغلی همانند سالن های آرایشی پیرایشی می باشد. داشتن گواهینامه ایزو 10002 بیان کننده مهم بودن مشتریان برای سالن های زیبایی می باشد.

گاها ممکن است در مشاغل پر تردد همانند سالن های آرایشی اختلافی بین مشتری و سازمان پیش بیاید، لذا مدیای سازمان ها می توانند با رعایت الزامات تعریف شده ایزو 10004 اقدام به اخذ گواهینامه ISO 10004 نمایند. گواهینامه ایزو 10004 مسائل حل اختلاف بین سازمان و مشتری را بیان می کند.

گواهینامه استاندارد مشاغل آرایشگری:

متخصصانی که در حوزه کاشت ناخن، پدیکور، میکروبیدلینگ، رنگ و مش مو، شینیون و .... در رایشگاه ها مشغول به کار هستند نیز می توانند غیر از گواهینامه تخصصی خودشان گواهینامه ایزو 45001 یا گواهینامه HSE اخذ نمایند.

رعایت مسائل ایمنی و بهداشت تقریبا حلقه گمشده در برخی مشاغل مخصوصا سالن های آرایشی می باشد. البته که سعی می شود در سالن های آرایشی اغلب مسائل بهداشتی رعایت شود. لذا مدیران آرایشگاه های زیبایی می توانند با آموزش به کارکنان خود، مسائل بهداشتی را بهتر رعایت کنند. رعایت مسائل بهداشتی توسط کارکنان مجموعه باعث اطمینان خاطر مشتریان حضوری می گردد.

اخذ گواهینامه ایزو برای سالن های آرایشی بهداشتی مخصوصا در زمان بیماری همگیر کرونا می تواند بهترین تبلیغ برای سالن های آرایشی باشد.

جهت اخذ گواهینامه ایزو برای سالن آرایش با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم:

اخذ گواهینامه میکروبیلدینگ

اخذ گواهینامه کاشت ناخن

برچسب ها: گواهینامه استاندارد سالن های آرایش، گواهینامه ایزو سالن های زیبایی، سالن های زیبایی، تبلیغات برای سالن های آرایشگری، تبلیغات در دوره کرونا، اخذ گواهینامه ایزو برای سالن آرایشی بهداشتی، اخذ گواهی نامه استاندارد برای سالن آرایشی بهداشتی، گواهینامه سالن آرایشی بهداشتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شرکتهایی که از ایران گواه گواهینامه گرفته اند